shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-5V10W-1AZ
Výstupné napätie: 5 V DC ; Maximálne zaťaženie: 1.5 A ; Výstupný výkon: 7.5 W ;
21,40 €
S DPH
Spínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 5 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 1.5 A |
| Výstupný výkon: | 7.5 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | >76 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | Proti prepätiu PreťaženéTeplotné |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 56 x 91 x 18 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
DRC-5V10W-1AZ
Skladom


