shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INDIKÁTOR SIGNÁLU SF-100 TV-SAT RED EAGLE
Rozsah frekvencie: 950 MHz ... 2150 MHz ; Úroveň signálu: -40 ... -10 dBm ; Napájanie prijímačom: DC 13 V / 18 V ;
6,68 €
S DPH
Merač náklonu SF-100 je veľmi jednoduchým a pohodlným zariadením pre optimálne nastavenie úrovne signálu prijímaného zo satelitného disku
Merač je vybavený ukazovateľom náklonu úrovne signálu a akustickým bzučiakom s premenlivou intenzitou zvuku, ktorý napomáha presnému a rýchlemu nastaveniu pozície disku
| Výstup a vstup: | Zásuvka F |
| Rozsah frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz |
| Úroveň signálu: | -40 ... -10 dBm |
| Napájanie prijímačom: | DC13 V / 18 V |
| Podsvietenie indikácie merača: | ![]() |
| Zvuková signalizácia: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 110 x 62 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |
SF-100
Na objednávku

