shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SATELITNÝ MERAČ S-22 DVB-S/S2/S2X Spacetronik
Rozsah frekvencie: 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 / DVB-S2X ; Úroveň signálu: -20 ... -80 dBm ;
94,66 €
S DPH
S-22 umožňuje meranie TV signálov pri inštaláciách DVB-S/S2/S2X
Prechádzateľné menu pomôže s používaním
| Výstup a vstup: | 1 ks. Zásuvka F, 1 ks. micro USB, 1 ks. Zásuvka 2.1/5.5 mm |
| Displej: | 2.4 " TFT LCD |
| Rozsah frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 / DVB-S2X |
| Úroveň signálu: | -20 ... -80 dBm |
| Napájanie prevodníku: | 13 / 18 V |
| Prepínanie medzi pásmami: | 0 / 22 kHz |
| DiSEqC: | Podpora systémov DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS |
| Napájanie antény: | 5 / 12 V |
| Test video signálu: | ![]() |
| Programovanie a upgrade firmware: | cez port micro USB |
| Napájanie z batérie: | Batéria Li-Ion 7.4 V / 2000 mAh 12 V / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | Meranie sily a kvality signálu Indikátor signálu : LED obrazovka / Zvukový signál Meranie BER, MER Režim merania spektra Zabezpečenie pred prepätím konvertoru Ukazovateľ a zabezpečenie pred skratom konvertoru Podpora točne satelitnej antény Podpora technológie UNICABLE Zvukové oznámenie s blokáciou signálu Čitateľné a prehľadné grafické rozhranie OSD menu celé v poľštine Súčasťou kompletu je autonabíjačka Dlhá pohotovostná doba Nízka spotreba energie Kompas Zabudovaný lampáš Podsvietené tlačidlá Silikónové protiotrasové puzdro |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 170 x 93 x 42 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, španielčina, portugalčina, ruština, francúzština |
| Výrobca / Značka: | Spacetronik |
| Záruka: | 2 roky |
S-22
Skladom

