shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SATELITNÝ MERAČ SF-500 DVB-S/S2
Rozsah frekvencie: 950 MHz ... 2150 MHz ; Úroveň signálu: -65 ... -25 dBm ; Displej: TFT LCD ; Vybrané vlastnosti: meranie signálov DVB-S / DVB-S2 ;
40,89 €
S DPH
Satelitný merač SF-500 umožňuje rýchle nastavenie signálu satelitného disku.
SF-500 je vybavený čitateľným menu, uľahčujúcim prevádzku. Zariadenie má implementovaných cez desať satelitných pozícií (satelity + transpondéry)
Model SF-500 umožňuje meranie signálov DVB-S/S2
Pozor%
Zabudovaný kompas nie je príliš presný na to, aby správne určoval smer
| Výstup a vstup: | Zásuvka F / Zásuvka F |
| Rozsah frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz - meranie signálov DVB-S / DVB-S2 |
| Úroveň signálu: | -65 ... -25 dBm |
| Napájanie prevodníku: | 13/18 V, max. 500 mA |
| Prepínanie medzi pásmami: | 22 kHz |
| DiSEqC: | 1.0 |
| Modulácia: | QPSK, 8PSK, 16APSK, 32APSK |
| Symbolová rýchlosť: | 2 ... 45 Msps |
| Napájanie z batérie: | 5 ks. AA (Batérie) |
| Napájanie: | 13 V DC/ 1 A |
| Displej: | TFT LCD |
| Vybrané vlastnosti: | Meranie sily a kvality signálu Ku band / C band LNB support Detekcia a identifikácia polohy podľa satelitu Zvuková signalizácia Podpora ovládania DiSEqC a 22kHz meranie signálov DVB-S / DVB-S2 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 154 x 78 x 28 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SF-500
Skladom
