shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INSULATION RESISTANCE METER UT-502A UNI-T
Automatická zmena meracích rozsaho ; Vybrané vlastnosti: Polarization index measurement (PI), Automatické vypínanie, ; Napájanie: 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
140,77 €
S DPH
The meter is a specialized device designed to measure insulation resistance in the range from 0MΩ to 20GΩ.
Pozor!%
High voltage is required to correctly measure the insulation resistance value.
During the measurement one should be particularly careful and strictly follow the recommendations included in the device manual.
| Meranie odporu: | Test voltage 500 V : 0 ... 5 GΩ Test voltage 1000 V : 0 ... 5 GΩ Test voltage 2500 V : 0 ... 20 GΩ |
| Presnosť merania: | 0 MΩ ... 99.9 MΩ ± (3% + 5) 100 MΩ ... 10 GΩ ± (5% + 5) 10 GΩ ... 20 GΩ ± (10% + 5) |
| Open circuit voltage: | Test voltage + 10 % |
| Test current: | 1 mA ... 1.1 mA |
| Short-circuit current: | < 1.8 mA |
| Meranie napätia AC: | 30 V ... 750 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia DC: | ![]() |
| Measurement of small resistances: | 0 Ω ... 200 Ω ± (2% + 3) @ 0.01 Ω |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Warning of using high voltage during the measurement, Polarization index measurement (PI), Measurement of dielectric absorption : 60s / 15s, 60s / 30s, Automatické vypínanie, Reset function for measuring low resistances, Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, Poplach vybitej batérie, Estetická a odolná konštrukcia |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | <= 85 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 150 x 100 x 71 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-502A
Skladom


