shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INSULATION RESISTANCE METER UT-511 UNI-T
Automatická zmena meracích rozsaho ; Vybrané vlastnosti: Bargraf, Possibility to perform a comparative measurement, Polarization index measurement (PI), Maximum duration of the measurement: 30 min, ; Napájanie: 8 x Batéria 1.5V, typ R14/LR14, 15 V DC ;
158,62 €
S DPH
The meter is a specialized device designed to measure insulation resistance in the range from 0.1MΩ to 10GΩ.
Pozor!%
High voltage is required to correctly measure the insulation resistance value.
During the measurement one should be particularly careful and strictly follow the recommendations included in the device manual.
| Meranie odporu: | Test voltage 100 V : 0.1 MΩ ... 500 MΩ Test voltage 250 V : 0.5 MΩ ... 1.99 GΩ Test voltage 500 V : 1 MΩ ... 3.99 GΩ Test voltage 1000 V : 2 MΩ ... 10 GΩ |
| Presnosť merania: | 100 kΩ ... 100 MΩ ± (3% + 5) >100 MΩ ± (5% + 5) |
| Open circuit voltage: | Test voltage + 20 % |
| Test current: | 1 mA ... 1.2 mA @ 100 kΩ / 100 V 1 mA ... 1.2 mA @ 250 kΩ / 250 V 1 mA ... 1.2 mA @ 500 kΩ / 500 V 1 mA ... 1.2 mA @ 1 MΩ / 1000 V |
| Short-circuit current: | ~ 2 mA |
| Meranie napätia AC: | 30 V ... 750 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia DC: | 30 V ... 1000 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Bargraf, Possibility to perform a comparative measurement, Warning of using high voltage during the measurement, Polarization index measurement (PI), Maximum duration of the measurement: 30 min, Save to 18 measurement results in the device memory, Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, Poplach vybitej batérie, Estetická a odolná konštrukcia |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | <= 85 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 8 x Batéria 1.5V, typ R14/LR14 - súčasťou balenia, 15 V DC/ 600 mA (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| Rozmery: | 202 x 155 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
UT-511
Skladom


