shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AHD REAR VIEW CAMERA ATE-CAM-AHD620HD - 1080p 2.8 mm AUTONE
Čidlo: 1/3 " Sony CMOS IMX323 ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 89 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Napájanie: 12 V DC ;
140,79 €
S DPH
Dvojitá cúvacia kamera ATE-CAM-AHD620HD je určená na montáž mimo vozidiel
Dve kamery s nezávisle nastaviteľnými uhlami náklonu umožnia dôkladné pozorovanie okolia vozidla
Takáto konštrukcia pri cúvaní umožní dobrú viditeľnosť ako nízkych, tak i značne vysokých prekážok
Nezávislé nastavenie zvislého náklonu každej z kamier umožňuje spojenie dvoch obrazov vo vertikále, čo je zvlášť užitočné pri vysokých vozidlách, ako sú napr. nákladné autá, autobusy a pod.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD |
| Čidlo: | 1/3 " Sony CMOS IMX323 |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 89 ° (údaje výrobcu) 85 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >= 58 dB |
| Video výstup: | 2 x 1 Vpp/ 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaAutomatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Mini, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž mimo vozidiel |
| Napájanie: | 2 x 12 V DC/ 420 mA - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Spotreba energie: | < 10 W (celkom) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 101 x 82 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-CAM-AHD620HD
Skladom

