shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AHD MOBILE CAMERA ATE-CAM-AHD650HD - 1080p 2.8 mm, 2.1 mm
Čidlo: 1/3 " Sony CMOS IMX323 ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 89 ° - predná / 107 ° - vzadu ; Min. osvetlenie: 0.001 Lux ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Napájanie: 12 V DC ;
121,31 €
S DPH
Dvojitá kamera ATE-CAM-AHD650HD je určená na montáž v interiéri vozidiel
Konštrukcia zariadenia umožňuje zapisovať ako to, čo sa nachádza pred alebo za vozidlom, tak i v jeho interiéri
Zariadenie tiež môže plniť funkciu cúvacej kamery
Navyše u kamery mieriacej dovnútra vozidla použitý IR reflektor uľahčí pozorovanie vodiča a pasažierov v náročných svetelných podmienkach
| Štandard: | AHD |
| Čidlo: | 1/3 " Sony CMOS IMX323 |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 2.8 mm - predná , 2.1 mm - vzadu |
| Uhol záberu: | 89 ° - predná / 107 ° - vzadu (údaje výrobcu) 95 ° - predná / 113 ° - vzadu (naše testy) |
| Min. osvetlenie: | 0.001 Lux |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >= 58 dB |
| Video výstup: | 2 x 1 Vpp/ 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - Mikrofón sa nachádza pri kamere namierenej dovnútra vozidla (CAM2), Prenos zvuku je realizovaný signálnou dráhou kamery namierenej mimo vozidla (CAM1) |
| Hlavné vlastnosti: | AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaAutomatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž v interiéri vozidiel |
| Napájanie: | 2 x 12 V DC/ 420 mA - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Spotreba energie: | < 10 W (celkom) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Dĺžka káblu: | 3 m |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 115 x 71 x 66 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-CAM-AHD650HD
Skladom

