shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AHD MOBILE CAMERA ATE-CAM-AHD674-R03 - 1080p 2.8 mm AUTONE
Čidlo: 1/3 " ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 100 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
57,97 €
S DPH
Kamera ATE-CAM-AHD674-R03 je určená na montáž mimo vozidiel
Rozhranie AHD umožňuje prenos analógového združeného video signálu po koaxiálnom kábli
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD |
| Čidlo: | 1/3 " |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 100 ° (údaje výrobcu) 104 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Pomer signál/šum (S/N): | >= 50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp/ 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaAutomatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž mimo vozidiel |
| Napájanie: | 12 V DC/ 420 mA - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Spotreba energie: | < 5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 59 x 58 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-CAM-AHD674-R03
Skladom

