shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR HDMI, VGA, 2xCVBS, AUDIO, USB VM-802M 8 " VILUX
Veľkosť obrazovky: 8 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 768 px ; Pomery strán: 4 : 3 ; Napájanie: 12 V DC / 1 A ;
131,04 €
S DPH
CCTV monitor s pevným kovovým puzdrom
Ovládanie sa vykonáva pomocou tlačidiel umiestnených na hornej strane krytu
Pre svoje rozmery ho možno používať vo vozidlách a na malých plochách, kde je vyžadovaná odolnosť voči okolitým podmienkam
Monitor je vybavený 3 montážnymi systémami: štandardným držiakom VESA, nastaviteľným držiakom a súpravou rámčekov, ktoré umožňujú estetickú, zapustenú montáž displeja
Integrovaný držiak umožní pripevnenie monitoru na vertikálne, horizontálne a šikmé plochy (rozsah náklonu držiaku až 90°)
Model je vybavený všetkými druhmi vstupov, čo umožní zobrazenie obrazu z ľubovoľného signálu používaného v systémoch CCTV
| Veľkosť obrazovky: | 8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 768 px |
| Pomery strán: | 4 : 3 |
| Typ matrice: | Farebná matrica TFT-LCD, LED backlight, Lesklá matica |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Doba odozvy: | 8 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x HDMI 1 x VGA 1 x Video composite (slot Cinch) 2 x Audio (2 x cinch - L/R) 1 x USB 1 x Video composite (slot BNC) 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz ... 75 Hz |
| Typ puzdra: | Kov |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Úchyt umožňuje montáž na ploché, naklonené alebo horizontálne povrchy Nastaviteľná výška The set includes a set of frames for aesthetic, internal flush mounting of the screen HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 12 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 189 x 147 x 35 mm (bez stojana) 189 x 165 ... 177 x 102 mm (so stojanom) |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |


