shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO, 2XVIDEO, USB, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ TFT-12/CCTV 11.6 "
Veľkosť obrazovky: 11.6 " ; Natívne rozlíšenie: 1366 x 768 px ; Pomery strán: 16 : 9 ;
165,78 €
S DPH
Monitor disponuje analógovými VGA, Composite - Cinch A/V, BNC a digitálnymi HDMI vstupmi a USB portom
Zaujímavým riešením je umiestnenie reproduktorov v zadnej časti puzdra
Pozor%
Diaľkové ovládanie neobsahuje batérie
| Veľkosť obrazovky: | 11.6 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1366 x 768 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, Matná matica |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 130 ° vodorovne 105 ° zvisle |
| Doba odozvy: | <= 8 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 (Stereo) |
| Signálové konektory: | 1 x HDMI1 x VGA1 x Composite Video (CVBS)- BNC1 x Composite Video (CVBS)/ S-VIDEO - CINCH2 x CINCH- Audio (Stereo) 1 x USB1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm 12 V DC |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz ... 75 Hz |
| Typ puzdra: | Plast |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidiel na kryte |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 11.5 W (typovo) 0.5 W (v režime uspania) |
| Hlavné vlastnosti: | Menu OSDZabudované reproduktory Prehrávanie multimédií z nosiča USB Diaľkový ovládač - Diaľkové ovládanie neobsahuje batérie : 2 ks. AAA |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| Rozmery: | 299 x 205 ... 220 x 130 mm (so stojanom) 299 x 192 x 40 mm (bez stojana) |
| Záruka: | 2 roky |
TFT-12/CCTV
Skladom

