shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TOUCH SCREEN MONITOR VGA, HDMI, AUDIO VM-T101M 10.1 " VILUX
Veľkosť obrazovky: 10.1 " ; Natívne rozlíšenie: 1280 x 800 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Hlavné vlastnosti: kapacitná dotyková obrazovka, The set includes a set of frames for aesthetic, internal flush mounting of the screen ;
207,05 €
S DPH
Monitor je vybavený 2 montážnymi systémami: montážnym štandardom VESA a sadou rámčekov, ktoré umožňujú estetickú, zapustenú montáž displeja do krytu väčšieho zariadenia, reklamnej steny, interaktívneho informačného terminálu atď.
Ovládacie klávesy sa nachádzajú vonku z pracovnej oblasti monitora
Takéto riešení umožní umiestniť monitor vo vnútri puzdra a chrániť tak nastavenie pre zásahom nepovolaných osôb
Zariadenie je navrhnuté na neprerušovanú činnosť v interiéroch
Pozor%
Dotyková funkcia neumožňuje spoluprácu so záznamníkmi
| Veľkosť obrazovky: | 10.1 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1280 x 800 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | Farebná matrica TFT-LCD, LED backlight |
| Podporované štandardy: | PAL/NTSC |
| Kontrast: | 1300 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 175 ° vodorovne 175 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1x VGA 1x HDMI Audio: 1x Jack (pre VGA) 1 x USB- dotyková obrazovka |
| Typ puzdra: | Kov |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75, VESA 100 |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 31 W |
| Ovládanie monitora: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Hlavné vlastnosti: | kapacitná dotyková obrazovka, The set includes a set of frames for aesthetic, internal flush mounting of the screen |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 260 x 177 x 36 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |

