shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR ELEKTRICKEJ ENERGIE LEW-02 JEDNOFÁZOVÝ ZAMEL
Druh zariadenia: Monitor elektrickej energie, Jednofázový ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Menovité napätie: 230 V AC, 50 / 60 Hz ; Jednotka merania: kWh ; Frekvencia impulzov: 1000 imp/kWh ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
113,71 €
S DPH
Jednofázový monitor elektrickej energie
Tento monitor vykonáva obojsmerné polopriame meranie, vďaka čomu je vhodný na použitie na svetelných aj zásuvkových obvodoch s významným výkonom alebo na jednofázových fotovoltických inštaláciách.
Zariadenie LEW-02 je určené na montáž na lište DIN TS-35
| Spolupráca: | SUPLA |
| Druh zariadenia: | Monitor elektrickej energie, Jednofázový |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 / 60 Hz |
| Jednotka merania: | kWh |
| Metóda merania: | Polopriame meranie pomocou prúdového transformátora SC-16 |
| Prúd: | 100 A - Max. prúd |
| Frekvencia impulzov: | 1000 imp/kWh |
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Porty RS-485: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky max. 2.5 mm² |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Merané parametre: | frekvencia Napätie Prúd Aktívny výkonJalový výkon Zdanlivý výkonÚčinník Fázový uhol Spotrebovaný činný výkon Vrátený činný výkon Spotrebovaný jalový výkon Vrátený jalový výkon |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie z úrovne internetového prehliadača Export údajov vo formátoch "*.csv", "*.ods", "*.xlsx", "*.html" Spolupráca s aplikáciami Home Assistant, Grafana, Zabbix, Power BI Zhoda s protokolom MQTT Obojsmerný monitor - vhodný aj pre jednofázové fotovoltaické inštalácie Monitorovanie napäťových špičiek LED indikácia Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 90 x 66 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |

