shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR ELEKTRICKEJ ENERGIE MEW-01/LITE SUPLA TROJFÁZOVÝ ZAMEL
Druh zariadenia: Monitor elektrickej energie, Trojfázový ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Menovité napätie: 3 x 230 V / 400 V AC, 50 / 60 Hz ; Jednotka merania: kWh ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
233,81 €
S DPH
Trojfázový monitor elektrickej energie
MEW-01/LITE je trojfázový a obojsmerný monitor, takže je vhodný na monitorovanie spotrebovanej energie aj energie dodávanej do elektrickej siete
Zariadenie MEW-01/LITE je určené na montáž na lište DIN TS-35
| Spolupráca: | SUPLA |
| Druh zariadenia: | Monitor elektrickej energie, Trojfázový |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Menovité napätie: | 3 x 230 V / 400 V AC, 50 / 60 Hz |
| Tolerancia napätia: | -20 % ... 15 % |
| Jednotka merania: | kWh |
| Metóda merania: | Polopriame meranie pomocou prúdového transformátora - 3 ks. |
| Prúd: | 100 A - Max. prúd |
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Porty RS-485: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky max. 2.5 mm² |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Merané parametre: | frekvencia Napätie Prúd Aktívny výkonJalový výkon Zdanlivý výkonÚčinník Fázový uhol Spotrebovaný činný výkon Vrátený činný výkon Spotrebovaný jalový výkon Vrátený jalový výkon |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie z úrovne internetového prehliadača Export údajov vo formátoch "*.csv", "*.ods", "*.xlsx", "*.html" Spolupráca s aplikáciami Home Assistant, Grafana, Zabbix, Power BI Zhoda s protokolom MQTT Obojsmerný monitor Monitorovanie napäťových špičiek LED indikácia Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API Možnosť integrácie s externým softvérom |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 2 |
| Hmotnosť: | 0.091 kg |
| Rozmery: | 90 x 62 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |

