shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TRANSFORMÁTOR PRÚDU SC-16 ZAMEL
Spolupráca: MEW-01 ; Maximálny trvalý primárny prúd: 100 A ; Prevodovka: 3000 : 1 ; Rozsah frekvencie: 50/60 Hz ; Prevádzková teplota: -15 °C ... 60 °C ; Prierez kábla: 16 mm (max) ;
19,94 €
S DPH
Transformátor prúdu je veľmi užitočné zariadenie, ktoré umožňuje merať veľké prúdy s meračmi s menším meracím rozsahom
| Spolupráca: | MEW-01 |
| Maximálny trvalý primárny prúd: | 100 A |
| Prevodovka: | 3000 : 1 |
| Rozsah frekvencie: | 50/60 Hz |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 60 °C |
| Prierez kábla: | 16 mm (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Otvoriteľné jadro |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 45 x 34 x 31 |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
