shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI THW-01 Wi-Fi ZAMEL
Detekcia: Teplota / relatívna vlhkosť ; Rozsah meraní: -20 °C ... 55 °C ± 0.5 °C ; Meranie vlhkosti: 0 % ... 99 % ± 5 % ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz WiFi ; Dosah rádiovej komunikácie: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ;
47,18 €
S DPH
Teplotný senzor THW-01 slúži na vykonávanie merania teploty a vlhkosti v miestnosti
Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciou SUPLA pre mobilné zariadenia
SUPLA je otvorený a nezávislý projekt, ktorý umožňuje bezdrôtové riadenie snímačov a ovládačov, pomocou ktorých môžeme vybudovať systém inteligentnej domácnosti
| Spolupráca: | SUPLA |
| Detekcia: | Teplota / relatívna vlhkosť |
| Rozsah meraní: | -20 °C ... 55 °C ± 0.5 °C |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 99 % ± 5 % |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Digitálny senzor Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API Grafy a história meraní Export údajov vo formátoch "*.csv", "*.ods", "*.xlsx", "*.html" vzdialený prístup Oznámenie na telefón Montáž do steny : magnetický podstavec |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 5 V DCmicro USB |
| Spotreba prúdu: | 450 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 99 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | Ø 50 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
