icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROZHRANIE VSTUPOV RNW-01 Wi-Fi SUPLA ZAMEL
Inteligentný spínač akcií RNW-01 sa používa na ovládanie iných zariadení kompatibilných so zariadením SUPLA
Zariadenie môže byť napríklad centrálnym ovládacím bodom pre svetlá a žalúzie v celej budove
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovania harmonogramu zapínania a vypínania a prepojenia s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
Zariadenie môže pracovať s monostabilnými (momentovými) a bistabilnými spínačmi
V závislosti od použitých spínačov sa musí výzva na akciu pre každé zariadenie príslušne nakonfigurovať
SUPLA je otvorený a nezávislý projekt, ktorý umožňuje bezdrôtové riadenie snímačov a ovládačov, pomocou ktorých môžeme vybudovať systém inteligentnej domácnosti
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | ovládanie zariadení, spúšťanie akcií |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | ![]() |
| Celkový maximálny prúd: | ![]() |
| Počet vstupov: | 4 |
| Počet výstupov: | 0 |
| Typ konektora: | Spojovací blok, skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.033 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |

