shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-03 Wi-Fi, 230 V AC ZAMEL
Menovité napätie: 230 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
131,92 €
S DPH
Ovládač SRW-03 umožňuje diaľkové ovládanie roliet s nastavením konkrétnej polohy pre zastavenie roliet
Takisto je možné ovládať percento otvorenia lamiel vo fasádnych roletách a ovládať strešné okná, markízy, premietacie plátna a dokonca aj závesy
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovať plán otvárania a zatvárania a prepojiť ho s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Počet pinov: | 7 x NO ( 6 x Motor + 1 x Výstup napájania ) |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API, Montáž do steny |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.173 kg |
| Rozmery: | 167 x 53 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
