shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ SBW-02/ANT Wi-Fi, 12 ... 24 V AC/DC ZAMEL
Menovité napätie: 12 ... 24 V AC/DC ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
95,84 €
S DPH
Ovládač SBW-02/ANT umožňuje otvárať a zatvárať dvojité brány, posuvné brány, garážové brány a dvere na diaľku
Pre bezpečné ovládanie brán a dverí stačí zariadenie pripojiť k pohonu brány alebo elektrickému zámku
Ovládanie je možné prostredníctvom fyzického spínača, webového prehliadača alebo mobilnej aplikácie SUPLA
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | dvojkrídlové dvere, posuvné dvere, garážové vráta, dvere |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V AC/DC |
| Celkový maximálny prúd: | 3 A @ 24 V AC |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API, Konektor na externú anténu SMA RP |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.039 kg |
| Rozmery: | 57 x 47 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
