icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ROW-01 Wi-Fi 230 V AC ZAMEL
Inteligentný elektrický Wi-Fi prepínač ROW-01 umožňuje ovládať doň zapojené zariadenia pomocou mobilnej aplikácie
Na správne fungovanie zariadenia je nevyhnutné jeho spojenie s Wi-Fi sieťou s prístupom k internetu
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovania harmonogramu zapínania a vypínania a prepojenia s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
SUPLA je otvorený a nezávislý projekt, ktorý umožňuje bezdrôtové riadenie snímačov a ovládačov, pomocou ktorých môžeme vybudovať systém inteligentnej domácnosti
Pozor%
Ovládanie zariadenia fyzickým spínačom sa vykonáva pripojením/odpojením kontaktu IN na fázovom vodiči
Zariadenie môže pracovať s monostabilnými (momentovými) a bistabilnými spínačmi
V závislosti od použitých spínačov sa musí výzva na akciu pre každé zariadenie príslušne nakonfigurovať
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Ovládanie osvetlenia, zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet vstupov: | 2 ks. |
| Počet pinov: | 1 x NO |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 750 W (samostatný výstup) - žiarovky a halogénové žiarovky 250 W (samostatný výstup) - žiarivky CFL 60 W (samostatný výstup) - LED žiarovky |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.040 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
