icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ROW-04M Wi-Fi SUPLA ZAMEL
Inteligentný elektrický Wi-Fi prepínač ROW-04M umožňuje ovládať doň zapojené zariadenia pomocou mobilnej aplikácie
Na správne fungovanie zariadenia je nevyhnutné jeho spojenie s Wi-Fi sieťou s prístupom k internetu
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovania harmonogramu zapínania a vypínania a prepojenia s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
SUPLA je otvorený a nezávislý projekt, ktorý umožňuje bezdrôtové riadenie snímačov a ovládačov, pomocou ktorých môžeme vybudovať systém inteligentnej domácnosti
Pozor%
Ovládanie zariadenia fyzickým spínačom sa vykonáva pripojením/odpojením kontaktu IN na fázovom vodiči
Zariadenie môže pracovať s monostabilnými (momentovými) a bistabilnými spínačmi
V závislosti od použitých spínačov sa musí výzva na akciu pre každé zariadenie príslušne nakonfigurovať
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Ovládanie osvetlenia, zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet vstupov: | 4 |
| Počet výstupov: | 4 |
| Počet pinov: | 4 x NO/NC |
| Menovité napätie: | 195 V ... 255 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A @ 250 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 750 W (samostatný výstup) - žiarovky a halogénové žiarovky 250 W (samostatný výstup) - žiarivky CFL 60 W (samostatný výstup) - LED žiarovky |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Rozmery: | 90 x 66 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
