icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ ROLIET SRW-02M Wi-Fi 230 V AC ZAMEL
Ovládač SRW-02M umožňuje diaľkové ovládanie roliet s nastavením konkrétnej polohy pre zastavenie roliet
Takisto je možné ovládať percento otvorenia lamiel vo fasádnych roletách a ovládať strešné okná, markízy, premietacie plátna a dokonca aj závesy
Pre plnú funkčnosť si zariadenie vyžaduje pripojenie k domácej sieti Wi-Fi
Okrem priameho ovládania má zariadenie možnosť naprogramovať plán otvárania a zatvárania a prepojiť ho s rôznymi systémovými udalosťami
Hlasové ovládanie umožňuje ovládať zariadenie hlasovým spojením s Amazon Alexa alebo Asistentom Google (nutné pripojenie na internet)
SUPLA je otvorený a nezávislý projekt, ktorý umožňuje bezdrôtové riadenie snímačov a ovládačov, pomocou ktorých môžeme vybudovať systém inteligentnej domácnosti
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Počet vstupov: | 4 |
| Počet výstupov: | 2 ( Motory ) |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 5 A |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 350 W (samostatný výstup) |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Možnosť manuálneho programovania scenárov zo zabudovaného rozhrania API |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.127 kg |
| Rozmery: | 90 x 66 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
