shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POISTKOVÝ MODUL GBM-03 ZAMEL
Počet výstupov napájania: 3 ; Druh ochrany: 3 x 0.5 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) ;
34,77 €
S DPH
Poistkový modul GBM-03 je určený na ochranu elektrických prijímačov pred účinkami zvýšenia prúdu nad prípustnú hodnotu.
| Počet vstupov napájania: | 3 |
| Počet výstupov napájania: | 3 |
| Menovité napätie: | 230 ... 400 V AC/DC |
| Druh ochrany: | 3 x 0.5 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) |
| Typy konektorov napájania: | Káblové svorky |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 90 x 69 x 17.5 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
