shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POČÍTADLO IMPULZOV LIW-01 ZAMEL
Vstup pre impulzy: Pracovné napätie: 9V ; Napájacie napätie: 12 V - 24 V AC/DC ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ;
71,35 €
S DPH
LIW-01 počítadlo impulzov je zariadenie, ktoré umožňuje počítanie elektrických impulzov, to umožňuje meranie spotreby z meračov energie, vody a plynu.
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Počítanie impulzov vysielaných meračmi energie, vody alebo plynu |
| Vstup pre impulzy: | Pracovné napätie: 9V Kompatibilný s impulzným výstupom SO elektromera podľa normy EN 62053-31 |
| Napájacie napätie: | 12 V - 24 V AC/DC |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | SUPLAaplikácia zadarmo pre Android SUPLAaplikácia zadarmo pre iOS |
| Typy konektorov napájania: | Káblové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | LED signalizácia pracovného stavu zariadenia |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 90 x 66 x 17.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
