shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NABÍJAČKA VITAL-CHARGER-GC Green Cell
Typ batérie: Ni-MH : AAA, AA - Batérie sa nabíjajú nezávisle od seba ; Nabíjací prúd batérie: AAA : 0.12 A, AA : 0.3 A ; Ochrany: Prehriatie, Proti prepätiu, Protiskratový ; LED ukazovate ;
10,74 €
S DPH
Nabíjačka VITAL-CHARGER-GC nabíja akumulátory AA i AAA a predstavuje dokonalé riešenie pre všetky bežne používané zariadenia.
Zariadenie má skvelý pomer kvality a ceny, nezaberie príliš mnoho miesta a zaistí plne nabité akumulátory pripravené na použitie.
Vďaka použitiu štandardného konektora micro USB možno pre nabíjanie akumulátorov použiť nabíjačku na smartfón, napájaný hub USB, a dokonca powerbanku
| Typ batérie: | Ni-MH : AAA, AA / 1 ... 4 ks. - Batérie sa nabíjajú nezávisle od seba |
| Nabíjací prúd batérie: | AAA : 0.12 A, AA : 0.3 A |
| Ochrany: | Prehriatie, Proti prepätiu, Protiskratový |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LED obrazovka: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | LED - Indikácia nabíjania batérie |
| Napájanie: | 5 V DC, Zásuvka micro USB/ Zásuvka USB-C |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | 99 x 72 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |


