shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NABÍJAČKA BAT-RECHARGE/MAXI ENERGIZER
Typ batérie: Ni-MH : AAA, AA, V sade : 4 x AA - 2000 mAh ; Typická doba nabíjania batérie: 4 ... 9 h ; Nabíjací prúd batérie: AAA : 0.150 A, AA : 0.300 A ; LED ukazovate ;
24,70 €
S DPH
Nabíjačka BAT-RECHARGE/MAXI nabíja akumulátory AA i AAA a predstavuje dokonalé riešenie pre všetky bežne používané zariadenia.
| Typ batérie: | Ni-MH : AAA, AA / 2 ks. alebo 4 ks. v pároch, V sade : 4 x AA - 2000 mAh |
| Typická doba nabíjania batérie: | 4 ... 9 h 500 mAh AAA ~ 4 h 700 mAh AAA ~ 5 h 800 mAh AAA ~ 6 h 1300 mAh AA ~ 5 h 2000 mAh AA ~ 7 h 2300 mAh AA ~ 9 h |
| Nabíjací prúd batérie: | AAA : 0.150 A, AA : 0.300 A |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LED obrazovka: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | LED - Indikácia nabíjania batérie |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Hmotnosť: | 0.102 kg |
| Rozmery: | 115 x 71 x 71 mm |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
BAT-RECHARGE/MAXI
Skladom


