shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NABÍJAČKA LIFEPO4-CHARG/14.6V/10A-GC Green Cell
Typ batérie: 12.8 V : LiFeP ; Nabíjací prúd batérie: 12.8 V : 10 A ; LED ukazovate ;
85,17 €
S DPH
Nabíjačka LIFEPO4-CHARG/14.6V/10A-GC je určená na nabíjanie lítiovo-železito-fosfátových batérií
| Typ batérie: | 12.8 V : LiFePO4 |
| Nabíjací prúd batérie: | 12.8 V : 10 A |
| Napätie dobíjania akumulátora: | 14.6 V |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti skratu, Nadnapäťové Ochrana proti prebitiu Tepelná ochrana Ochrana pred opačným zapojením polarizácie Izolované krokosvorky Ľahká a odolná konštrukcia |
| Napájanie: | 200 ... 240 V AC/ 50 Hz |
| Spotreba energie: | max. 240 W |
| Index of Protection: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 170 x 90 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |


