shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA PD-7/R-N 1.8 m
Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 4000 W ; Počet zásuviek: 7 x CEE 7/5 ; Typ puzdra: 1 U RACK 19" ; Vypínač: Áno (so zabudovanou kontrolkou a zabezpečený krytom) ;
24,33 €
S DPH
Výška 1U napájacej lišty PD-7/R-N umožňuje inštaláciu do skríň typu RACK
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 4000 W |
| Počet zásuviek: | 7 x CEE 7/5 |
| Zostava: | V skriniach typu RACK 19" |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.8 m kábel s konektorom napájania CEE 7/7 |
| Typ puzdra: | 1 U RACK 19" |
| Vypínač: | Áno (so zabudovanou kontrolkou a zabezpečený krytom) |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Rozmery: | 480 x 45 x 51 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PD-7/R-N
Skladom
