shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-SMART (6 SLOTOV)
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V;Úroveň ochrany: ; Menovité prúdové zaťaženie: 10 A (celkom) ;
27,88 €
S DPH
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Úroveň ochrany: | <= 1.3 kV |
| Menovité prúdové zaťaženie: | 10 A (celkom) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 2 kA (L/N) 8/20 µs |
| Maximálny vybíjací prúd: | 6.5 kA (L/N) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 8/20 µs |
| Zvodový prúd: | < 0.5 mA |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Počet zásuviek výstupných zásuviek: | 6 |
| Vypínač: | 2 ks. |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Kryt: | Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Rozmery: | 138 x 100 x 63 mm |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Záruka: | 2 roky |
ACAR-SMART
Skladom
