shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA ACAR-MINI-AGD
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V;Celkový maximálny prúd: 10 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 2 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V ;
12,63 €
S DPH
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V |
| Maximálne napätie: | 250 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | <= 1.3 kV (L/N) |
| Menovitý vybíjací prúd: | 2 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd: | 10 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Systém ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: | Ochranné kolíky zásuviek spojené s ochranným káblom (systém 2P+Z) |
| Kryt: | Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Rozmery: | 131 x 55 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Záruka: | 2 roky |
ACAR-MINI-AGD
Skladom
