shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA ACAR-S8-DUAL
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V;Počet zásuviek: 8 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V ;
30,31 €
S DPH
Zariadenie znižuje riziko poškodenia počítača, televízie, rádioprijímača vplyvom prepätia, ktoré sa vyskytuje v energetickej sieti. ACAR-S8-DUAL je vybavené podsvieteným vypínačom, ktorý informuje o prítomnosti napätia v sieťových zásuvkách. Ochrana pomocou poistiek na oboch prúdových vedeniach. Menovitý prúd zaťaženia 10A
Lišta bola vybavená 3 kontinuálne napájanými zásuvkami a 5 zásuvkami odpojovanými od napájacieho napätia pomocou prepínača
Toto riešenie umožňuje vyhnúť sa používaniu viac než jednej napájacej lišty v prípade, kedy existuje potreba odpojiť od siete len časť zariadenia (napr. televízor alebo počítač) a zároveň zachovať napájanie pre iné (napr. pre router)
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Menovité prúdové zaťaženie: | 10 A (celkom) |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | <= 1.3 kV (L/N) |
| Počet zásuviek: | 8 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V |
| Automatická poistka s meškaním: | ![]() |
| Menovitý vybíjací prúd: | 2 kA (L/N) - 8/20 µs |
| Maximálny vybíjací prúd: | 6.5 kA (L/N) - 8/20 µs |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Vypínač: | dvojsmerný, podsvietený |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Kryt: | Zo samozhásacej umelej hmoty |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Rozmery: | 445 x 54 x 55 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ACAR-S8-DUAL
Skladom

