shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREDLŽOVACÍ KÁBEL NA CIEVKE S UZEMNENÍM PSB-3X1.5-4G/30M 30 m Blow
Dĺžka kábla: 30 m ; Prierez kábla: 3 x 1.5 mm² ; Maximálne celkové zaťaženie: 2500 W ; Počet zásuviek: 4 ks. CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
43,94 €
S DPH
PSB-3X1.5-4G/30M 30 m dlhý predlžovací kábel na cievke so stojanom a rukoväťou a 4 uzemnenými zásuvkami
| Dĺžka kábla: | 30 m |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2500 W |
| Počet zásuviek: | 4 ks. CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Navijak so stojanom a rukoväťou Zásuvky zaistené ochranným krytom |
| Farba: | Čierny + Žltý - Navijak Čierny - Kábel |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| Rozmery: | 232 x 195 x 318 mm |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |


