shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA MCE-10 (10 SLOTOV) 1.5 m MACLEAN
Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 2 x 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V, Typ E ( CEE 7/5 ) ; Poistka: 16 A ; Vypínač: 2 ks. ;
15,44 €
S DPH
Napájacia lišta umožňuje pripojenie až 10 zariadení naraz pri maximálnej celkovej záťaži 3680 W
Lišta je rozdelená na 2 nezávislé časti s 5 zásuvkami
Každá sekcia má vlastný nezávislý spínač
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 2 x 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V, Typ E ( CEE 7/5 ) |
| Poistka: | 16 A / 250 V |
| Vypínač: | 2 ks. - podsvietené, každý pre sekciu 5 zásuviek |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.968 kg |
| Rozmery: | 738 x 70 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
