shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREDLŽOVACÍ KÁBEL S UZEMNENÍM PS-3X1.5-20M/ORANGE 20 m
Dĺžka kábla: 20 m ; Prierez kábla: 3 x 1.5 mm² ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 1 x CEE 7/5 ; Farba: Oranžový ;
18,30 €
S DPH
Jednozásuvkový uzemnený predlžovací kábel pre vnútorné aj vonkajšie použitie
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 1 x CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 1.57 kg |
| Záruka: | 2 roky |
PS-3X1.5-20M/ORANGE
Skladom

