shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NÁBYTKOVÁ NAPÁJACIA LIŠTA FPS-2S2U/CABLE (2 ZÁSUVKY + 2 USB)
Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 2 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5, (Schuko) ;
30,15 €
S DPH
Nábytková napájacia lišta vybavená 2 uzemnenými sieťovými zásuvkami a 2 portami USB.
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5, (Schuko) |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Vybrané vlastnosti: | Upevnenie v otvore dosky Výsuvný panel so zásuvkami po stlačení tlačidla 2 x zásuvka USB5 V / 2 A |
| Kryt: | Plast + Hliník, Oceľ - práškovo lakovaná |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Žula + Čierny |
| Hmotnosť: | 1.47 kg |
| Rozmery: | 265 x 120 x 77 mm 250 x 110 x 66 mm - Montážne rozmery (krabica) |
| Záruka: | 2 roky |
FPS-2S2U/CABLE
Skladom

