shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA LE-049492 (5 SLOTOV) 3 m LEGRAND
Vysoko kvalitná napájacia lišta s káblom s dĺžkou 3.0 m;Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 ;
28,35 €
S DPH
Napájacia lišta umožňuje pripojenie až 5 zariadení naraz pri maximálnej celkovej záťaži 3680 W
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela / Šedý |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 250 x 54 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-049492
Skladom

