shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NÁBYTKOVÁ NAPÁJACIA LIŠTA OR-GM-9032/GR (3 ZÁSUVKY) ORNO
Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 3 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5, Typ E ;
38,97 €
S DPH
Napájacia lišta s 3 uzemnenými zásuvkami, v jednej rovine s doskou stola, s plochým frézovaným okrajom a plným zadným panelom
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 3 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5, Typ E |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | Odporúčané : max. 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Upevnenie v otvore dosky Výsuvný panel so zásuvkami po stlačení tlačidla |
| Kryt: | Plast + Hliník, Oceľ - práškovo lakovaná |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Žula + Čierny |
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| Rozmery: | 265 x 132 x 77 mm 224 x 108 x 65 mm - Montážne rozmery (krabica) |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

