shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACIA LIŠTA PR-1.5M-3G-SW/B (3 ZÁSUVKY) 1.3 m
Vysoko kvalitná napájacia lišta s káblom s dĺžkou 1.3 m;Maximálne celkové zaťaženie: 2500 W ; Počet zásuviek: 3 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V CEE 7/5 ; Farba: Čierny ;
3,76 €
S DPH
Napájacia lišta umožňuje pripojenie až 3 zariadení naraz pri maximálnej celkovej záťaži 2500 W
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC/ 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2500 W |
| Počet zásuviek: | 3 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 1.3 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 184 x 54 x 46 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PR-1.5M-3G-SW/B
Skladom


