shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM57R DAHUA
Omietkové puzdro s dažďovým krytom je určené pre zariadenie VTO6521K;Počet pripevňovaných modulov: 1 ; Materiál prevedenia: Hliník ;
154,06 €
S DPH
Omietkové puzdro s dažďovým krytom je určené pre zariadenie VTO6521K
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO6521K |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 353 x 63 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 148 x 411 x 107 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTM57R
Na objednávku
