shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM27R3 DAHUA
Omietkové puzdro s dažďovým štítkom je určené pre rad zariadenia DAHUA VTO4202FB-x;Počet pripevňovaných modulov: 3 ; Materiál prevedenia: Hliník ;
146,76 €
S DPH
Omietkové puzdro s dažďovým štítkom je určené pre rad zariadenia DAHUA VTO4202FB-x
| Počet pripevňovaných modulov: | 3 |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO4202FB-x |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 321 x 49 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 141 x 341 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTM27R3
Na objednávku
