shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM117 DAHUA
Materiál prevedenia: Hliník ; Použitie: VTO3221E-P, VTO6221E-P ;
35,31 €
S DPH
Naomietkový kryt je určený pre zariadenie VTO3221E-P, VTO6221E-P
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO3221E-P, VTO6221E-P |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vnútorné rozmery: | 92 x 194 x 26 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 138 x 240 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTM117
Skladom
