shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE700X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
Zariadenie TL-RE700X umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.;Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - Do interiérov ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax ; Vybrané vlastnosti: Access Point - Zabudovaný ;
92,58 €
S DPH
Zariadenie TL-RE700X umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.
Vďaka pokročilej technológii OneMesh sa zariadenie automaticky prepína počas pohybu po dome
Okrem toho môže zariadenie pracovať ako bezdrôtový prístupový bod, čím sa navýši funkčnosť existujúcej káblovej siete o Wi-Fi 6 spojenie
Aplikácia TP-LINK Tether umožňuje ľahké ovládanie zosilňovača pomocou smartfónu.
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Do interiérov |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps @ 2.4 GHz 2402 Mbps @ 5 GHz |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : 6 Mbps 11g : -96 dBm54 Mbps 11g : -78 dBm11ax HE20 MCS0 : -96 dBm11ax HE20 MCS11 : -65 dBm11ax HE40 MCS0 : -93 dBm11ax HE40 MCS11 : -63 dBm 5 GHz : 6 Mbps 11a : -97 dBm54 Mbps 11a : -78 dBm11ax HE20 MCS0 : -97 dBm11ax HE20 MCS11 : -66 dBm11ax HE40 MCS0 : -94 dBm11ax HE40 MCS11 : -63 dBm11ax HE80 MCS0 : -91 dBm11ax HE80 MCS11 : -61 dBm11ax HE160 MCS11 : -59 dBm |
| LED indikátory: | 5 GHz, 2.4 GHz, Power, Indikátor signálu |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Range Extender - zosilňovač signálu Access Point - Režim prístupového bodu |
| Ochrany: | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps - Ethernet |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Tether |
| Výkon vysielača: | <= 16 dBm@ 2.4 GHz <= 21 dBm@ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora technológie TP-Link OneMesh™MU-MIMO – funkcia viaceanténneho prenosu umožňujúca zvýšenie priepustnosti a spoľahlivosti spojenia s klientom siete Automatický výber trasy OFDMA Beamforming (TxBF) – technológia umožňujúca formovať zväzok rádiových vĺn na vylepšenie kvality spojenia s klientskymi zariadeniami, ktoré sa nachádzajú ďalej od zdroja signálu Podpora pásiem 2.4 GHz (574Mb/s) a 5 GHz (2402Mb/s) Podpora Wi-Fi 6 – štandard ponúkajúci vyššie rýchlosti, lepší výkon v rušnom prostredí Inteligentný LED signalizátor pomáha nájsť najlepšie umiestnenie pre zariadenie, dovoľujúce získať optimálny dosah siete Štatistiky bezdrôtového prenosu Vypínanie/zapínanie bezdrôtovej siete Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : TP-LINK Tether Access Point - Zabudovaný Tlačidlo WPS Tlačidlo RESET |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | 11.2 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 149 x 78 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |

