shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE450 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
Zariadenie TL-RE450 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.;Typ antény: 3 x Všesmerová anténa - Vonkajšie ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ; Vybrané vlastnosti: Access Point - Zabudovaný ;
75,36 €
S DPH
Zariadenie TL-RE450 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.
Okrem toho môže zariadenie pracovať ako bezdrôtový prístupový bod, čím sa navýši funkčnosť existujúcej káblovej siete o Wi-Fi spojenie
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 3 x Všesmerová anténa - Vonkajšie |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | 450 Mbps @ 2.4 GHz 1300 Mbps @ 5 GHz |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : 54 Mbps 11g : -77 dBm@ 10% PER HT20 mcs7 11n : -73 dBm@ 10% PER HT40 mcs7 11n : -70 dBm@ 10% PER 5 GHz : 6 Mbps 11a : -76 dBm@ 10% PER 54 Mbps 11a : -76 dBm@ 10% PER HT20 mcs8 11ac : -68 dBm@ 10% PER HT40 mcs9 Mbps 11ac : -64 dBm@ 10% PER HT80 mcs9 Mbps 11ac : -61 dBm@ 10% PER |
| LED indikátory: | 5 GHz, 2.4 GHz, Power, Wi-Fi - Indikátor signálu |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Range Extender - zosilňovač signálu Access Point - Režim prístupového bodu |
| Ochrany: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps - Ethernet |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Tether |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm@ 2.4 GHz < 23 dBm@ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora pásiem 2.4 GHz (450Mb/s) a 5 GHz (1300Mb/s) Inteligentný LED signalizátor pomáha nájsť najlepšie umiestnenie pre zariadenie, dovoľujúce získať optimálny dosah siete Štatistiky bezdrôtového prenosu Riadenie prístupu Prihlasovanie pomocou názvu domény Access Point - Zabudovaný Tlačidlo WPS Tlačidlo RESET |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | <= 10 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 202 x 125 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
TL-RE450
Skladom

