shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE300 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
Zariadenie TL-RE300 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.;Typ antény: zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ;
44,38 €
S DPH
Zariadenie TL-RE300 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.
Vďaka pokročilej technológii OneMesh sa zariadenie automaticky prepína počas pohybu po dome
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | zabudovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps @ 2.4 GHz 867 Mbps @ 5 GHz |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : 54 Mbps 11g : -79 dBm@ 10% PER HT20 mcs7 11n : -77 dBm@ 10% PER HT40 mcs7 11n : -74 dBm@ 10% PER 5 GHz : 6 Mbps 11a : -91 dBm@ 10% PER 54 Mbps 11a : -74 dBm@ 10% PER HT20 mcs8 11ac : -68 dBm@ 10% PER HT40 mcs9 Mbps 11ac : -63 dBm@ 10% PER HT80 mcs9 Mbps 11ac : -59 dBm@ 10% PER |
| LED indikátory: | 5 GHz, 2.4 GHz, Power, Wi-Fi - Indikátor signálu, 2 GHz, 5 GHz |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Range Extender - zosilňovač signálu |
| Ochrany: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Porty LAN: | ![]() |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Tether |
| Výkon vysielača: | <= 20 dBm@ 2.4 GHz <= 30 dBm@ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora technológie TP-Link OneMesh™Podpora pásiem 2.4 GHz (300Mb/s) a 5 GHz (867Mb/s) Inteligentný LED signalizátor pomáha nájsť najlepšie umiestnenie pre zariadenie, dovoľujúce získať optimálny dosah siete Štatistiky bezdrôtového prenosu Prihlasovanie pomocou názvu domény |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | <= 7.3 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 30 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 124 x 52 x 69 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
TL-RE300
Skladom

