Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC-APC-3 3 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-SC-APC/SC-APC-3 3 m

Typ konektora: SC-APC SC-APC ; Typ optického vlákna: 9 / 125 µm ; Dĺžka: 3 m ;
2,98 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Patchcord jednomódový simplex s potiahnutím PVC.

Patchordy sa využívajú na vysielanie optických signálov medzi aktívnymi zariadeniami, rozvádzačmi apod..

Typ konektora:SC-APC <->SC-APC
Typ optického vlákna:9 / 125 µm
Celkové tlmenie:<= 0.3 dB
Vybrané vlastnosti:Zhotovené zhodne s nárokmi: G.657 A povlak PVC
Dĺžka:3 m
Záruka:2 roky
PC-SC-APC/SC-APC-3
Skladom

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC-APC/2SC-APC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC-APC/2SC-APC

0,74 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC/APC PIG-SC-APC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC/APC PIG-SC-APC

0,91 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC-APC/SC-APC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC-APC/SC-APC

0,28 €
Skladom

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: