Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť
PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-FC/FC-3.0 3 m

PATCHCORD JEDNOVIDOVÝ PC-FC/FC-3.0 3 m

Typ konektora: FC FC ; Typ optického vlákna: 9 / 125 µm ; Dĺžka: 3 m ; Vybrané vlastnosti: Zhotovené zhodne s nárokmi: G.657 A, Oceľový plášť chráni pred poškodením roztiahnutím, Povlak LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nepatrné množstvo toxických plynov uvoľňovaných počas spaľovania, Odolný voči UV žiareniu ;
6,78 €
S DPH
Množstvo
Na objednávku

Patchordy sa využívajú na vysielanie optických signálov medzi aktívnymi zariadeniami, rozvádzačmi apod..

Typ konektora:FC <->FC
Typ optického vlákna:9 / 125 µm
Dĺžka:3 m
Vybrané vlastnosti:Zhotovené zhodne s nárokmi: G.657 A, Oceľový plášť chráni pred poškodením roztiahnutím, Povlak LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nepatrné množstvo toxických plynov uvoľňovaných počas spaľovania, Odolný voči UV žiareniu
Záruka:2 roky
PC-FC/FC-3.0
Na objednávku

Špecifické referencie

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: