shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREVODNÍK TV-SAT KONW/FULL-CORAB CORAB
Počet výstupov: 1 ks. Zásuvka F ;
5,02 €
S DPH
| Typ: | SAMOSTATNÝ |
| Vstupná frekvencia: | 10.7 GHz ... 11.7 GHz 11.7 GHz ... 12.75 GHz |
| Výstupná frekvencia: | 950 - 1950 MHz 1100 - 2150 MHz |
| Frekvencia oscilátora: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| Pomer S/N: | 0.3 dB |
| Počet výstupov: | 1 ks. Zásuvka F |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 58 dB |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt - Vodotesné Spotreba prúdu : 120 mA (typovo) |
| Prepínanie polarizácie H/V: | 11.5 V ... 14 V / 16 V ... 19 V DC |
| Prepínanie pásma: | 22 kHz |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 90 x 65 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | CORAB |
| Záruka: | 2 roky |

