shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OPTICKÁ SATELITNÁ SADA FIBRE-IRS-OTX/KIT
Vstupná frekvencia: 10.7 ... 12.75 GHz ; Pomer S/N: 0.5 dB ; Rozsah frekvencie: 88 ... 694 MHz RTV ;
374,76 €
S DPH
Optická sada FIBRE-IRS-OTX/KIT umožňuje vytvorenie rozvodov umožňujúcich šírenie satelitného signálu SAT, pozemného vysielania DVB-T a rádiového signálu DAB/FM využitím optickej technológie.
Odolnosť voči elektromagnetickému rušeniu a nízke tlmenie zaisťujú šírenie signálu na veľké vzdialenosti.
Hlavnú súčasť balenia tvorí konvertor a prepínač s optickým vysielačom.
Externý prepínač počíta satelitné signály z konvertoru sa signály pozemného vysielania z televíznych antén DVB-T a rádia DAB/FM.
| PREVODNÍK TV-SAT: | |
| Typ LNB: | WIDEBAND |
| Vstupná frekvencia: | 10.7 ... 12.75 GHz |
| Polarizácia: | Zvislá / Vodorovná |
| Výstupná frekvencia: | 290 ... 2340 MHz |
| Pomer S/N: | 0.5 dB |
| Počet výstupov: | 2 ks. Zásuvka F |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Zosilenie : | 50 ... 62 dB |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.105 kg |
| Rozmery: | Ø 60 x 101 mm |
| VRATNÉ ZARIADENIE S OPTICKÝM VYSIELAČOM: | |
| Rozsah frekvencie: | 290 ... 2340 MHz SAT 88 ... 694 MHz RTV |
| Počet vstupov: | 2 ks. Zásuvka F - SAT 1 ks. Zásuvka F - RTV 1 ks. Zásuvka F - Napájanie |
| Počet výstupov: | 1 ks. FC/PC |
| Výkon na optickom výstupe: | 7 dBm |
| Spôsob prenosu: | 1310 nm Jednovidové vlákno |
| Napájanie: | 20 V DC(adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba prúdu: | < 220 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 170 x 161 x 31 mm |
| V sade: | Vonkajšie vratné zariadenie s optickým vysielačom adaptér DC 20V/1.2A |
| Záruka: | 2 roky |
FIBRE-IRS-OTX/KIT
Skladom
