shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREVODNÍK TV-SAT KONW/OCTO-BLACK-FTE eXcellento
Prevodník Octo je najjednoduchším riešením pre nezávislú prevádzku 8 prijímačov využívajúcich signály jedného satelitu;Počet výstupov: 8 ks. Zásuvka F ;
44,11 €
S DPH
Prevodník Octo je najjednoduchším riešením pre nezávislú prevádzku 8 prijímačov využívajúcich signály jedného satelitu
Zo strany prijímača je prevodník vidieť ako štandardný samostatný prevodník s generátorom frekvencie 9,75/10,6 GHz
| Typ: | OCTO |
| Vstupná frekvencia: | 10.7 GHz ... 11.7 GHz 11.7 GHz ... 12.75 GHz |
| Výstupná frekvencia: | 950 - 1950 MHz 1100 - 2150 MHz |
| Frekvencia oscilátora: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| Pomer S/N: | 0.1 dB |
| Počet výstupov: | 8 ks. Zásuvka F |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 55 ... 65 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | 11.5 ... 14.0 / 16.0 ... 19.0 V DC |
| Prepínanie pásma: | 22 kHz |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s 4K UHD Zabezpečenie pred LTE Kryt - Vodotesné Mrazuvzdorný Spotreba prúdu : 160 ± 10 mA (typovo) |
| Hmotnosť: | 0.290 kg |
| Rozmery: | 132 x 60 x 135 mm |
| Výrobca / Značka: | Fte / eXcellento |
| Záruka: | 2 roky |
KONW/OCTO-BLACK-FTE
Skladom

