shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREVODNÍK TV-SAT KONW/WIDEBAND-INV INVERTO
Výstupná frekvencia: 300 ... 2350 MHz ; Frekvencia oscilátora: 10.40 GHz ; Počet výstupov: 2 ks. Zásuvka F - Vertikálna a horizontálna polarizácia ;
26,60 €
S DPH
KONW/WIDEBAND-INV je určený na inštalácie pracujúce v systéme Wideband, založené na multiswitchi
LNB Wideband sa líši od štandardných konvertorov typu quattro tým, že má dva výstupy signálu (H + V) namiesto štyroch, preto inštalácia založená na jednom satelite vyžaduje len dva satelitne káble privedené od LNB k multiswitchu
| Typ: | WIDEBAND |
| Vstupná frekvencia: | 10.7 GHz ... 12.75 GHz |
| Výstupná frekvencia: | 300 ... 2350 MHz |
| Frekvencia oscilátora: | 10.40 GHz |
| Pomer S/N: | 0.7 dB |
| Počet výstupov: | 2 ks. Zásuvka F - Vertikálna a horizontálna polarizácia |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 50 ... 60 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | ![]() |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| Rozmery: | Ø 60 x 130.5 mm |
| Výrobca / Značka: | INVERTO |
| Záruka: | 2 roky |
KONW/WIDEBAND-INV
Skladom

